II. Przygotowanie przedsiębiorców do wykorzystania instrumentów e-zamówień

Szkolenie online

Ubieganie się o zamówienia publiczne w Polsce z uwzględnieniem specyfiki zamówień z zakresu usług, dostaw i robót budowlanych, w tym tematyki partnerstwa publiczno-prywatnego.

Informacje praktyczne

Termin: 29 listopada 2022 (7h) 9:00- 16:00

Cena (wkład własny): 68,76 zł (zwolnione z VAT)

Dofinansowanie de minimis: 504,24 zł
Dla kogo są szkolenia? Dla małych, mikro i średnich przedsiębiorstw z całej Polski.
Jak otrzymać dofinansowanie? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w formalnościach!
Szkolenie odbywa się online. Aby wziąć w nim udział wystarczy komputer i internet.


Program szkolenia

 • Przepisy regulujące udzielanie e-zamówień w Polsce (2 h)
 • Pozyskiwanie informacji o e-zamówieniach publicznych (2 godziny szkoleniowe)
 • Przygotowanie e- oferty (2 h)
 • Proces oceny ofert (1,5 h)
 • Instrumenty związane z e-zamówieniami (0,5 h)

Aktualne tematy, które dodatkowo poruszymy na szkoleniu:

 • Jakie są możliwości związane z rewaloryzacją cen i jak wykonawca może walczyć z inflacją w przetargach?
 • Co się zmienia dla każdego wykonawcy w związku z wojną na Ukrainie?

Po zakończeniu szkolenia, otrzymasz nasze wsparcie:

W ramach specjalistycznego wsparcia praktycznego (w cenie tylko 51,60 zł/h) możemy:

 • pomóc wyszukiwać przetargi,
 • przeprowadzić kompleksowo przez cały proces,
 • opiniować postępowanie, konsultować ofertę, nadzorować proces złożenia oferty, weryfikować konkurencję,
 • wyjaśniać rażąco niską cenę, wesprzeć w kwestii waloryzacji wynagrodzenia,
 • reprezentować przed zamawiającym, KIO,
 • pomóc w innych kwestiach związanych z Zamówieniami Publicznymi.
 • wesprzeć wykonawcę w zakresie zmiany wartości zamówienia w umowie przetargowej

Dodatkowe korzyści z uczestnictwa w szkoleniu

Dodatkowo z racji uczestnictwa w szkoleniu uzyskają Państwo bezpłatny dostęp do Bazy wykonawców w stosunku do których mogą wystąpić podstawy do wykluczenia na okres 3 miesięcy. Jednym słowem będą Państwo mogli weryfikować swoją konkurencję pod kątem ewentualnego wykluczenia z postępowania (więcej informacji tutaj).


Organizator

Wielkopolska Grupa Prawnicza jest kancelarią specjalizującą się w zamówieniach publicznych (od strony zamawiających jak i wykonawców). Obsługujemy postępowania dla Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie wydatkowania środków publicznych.

Trenerzy

Andrzej Łukaszewicz

Andrzej Łukaszewicz

Od 1989 r. zajmuje się  przygotowaniem, prowadzeniem i doradztwem w zakresie zamówień publicznych zamawiających .

Posiada także bogate doświadczenie zdobyte w trakcie obsługi podmiotów wykonawców, w tym reprezentację przed składami orzekającymi Krajowej Izby Odwoławczej. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych. Współpracował z Wolters Kluwer Polska SA,  aktualnie współpracuje z wydawnictwem Wiedza i Praktyka oraz specjalistycznym dwumiesięcznikiem „Zamawiający”.

Wykładowca studiów podyplomowych: Politechniki Poznańskiej ( Zamówienia Publiczne i Partnerstwo Publiczno – Prywatne), Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ( Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych), Wykładowca i promotor w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Toruniu, Bydgoszczy  (Zamówienia publiczne), a także wykładowca na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (Studia Podyplomowe Zamówienia Publiczne).

Od 2007 r. prowadzi autorskie szkolenia i  warsztaty z zamówień publicznych skierowane, zarówno do przedstawicieli zamawiających, jak i wykonawców. Obecnie doktorant Politechniki Poznańskiej, Wydziału Inżynierii Zarządzania –  specjalizacja zamówienia publiczne.  Informacje dodatkowe na stronie:  www.zprzetargi.pl.  Absolwent Uniwersytetu im.A.Mickiewicza w Poznaniu oraz członek Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oddział Poznań.

Ewa Żak

Ewa Żak

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie.

Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych (OSKZP). Udziela konsultacji merytorycznych, interpretacji prawnych i praktycznych, dotyczących trudnych zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi. Od ponad 22 lat zajmuje się zagadnieniami zamówień publicznych. Od 18 lat prowadzi szkolenia tematyczne w całej Polsce, m.in. dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Ochrony Środowiska, urzędów wojewódzkich, marszałkowskich. W wykładach uczestniczy rocznie tysiące zadowolonych i usatysfakcjonowanych słuchaczy. Dynamiczny charakter wykładu, praktyczne przykłady, dobry kontakt ze słuchaczami – to atuty, które wpływają na ogromne zainteresowanie uczestników szkoleń. Liczne doradztwo, jakiego dokonuje przesądza o dużym zaufaniu, jakim darzą ją przedsiębiorcy. Posiada bogate doświadczenie w pracy w publicznych zakładach opieki zdrowotnej. Praktyka poparta także zastępstwem procesowym przed Krajową Izbą Odwoławczą. Wykonawca wielu audytów wewnętrznych w zakresie oceny poprawności realizowania procedur o zamówienie publiczne (jednostki samorządu terytorialnego, publiczne zakłady). Autorka artykułów w prasie branżowej (Builder)

Jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami